Xhorse optická čtečka klíčů

15 990,00 Kč

Čtečka klíčů Xhorse XDKR00GL -
Přenosné zařízení pro identifikaci klíčů


Představení produktu:

Čtečka klíčů Xhorse XDKR00GL dokáže identifikovat řezání klíčů během několika sekund díky své vestavěné optické čtecí jednotce, extrémně pohodlné a snadné použití. Uživatelé mohou získat přesné výsledky řezání klíčů přímo prostřednictvím aplikace Xhorse APP a strojů na řezání klíčů Xhorse a dalších značek. Xhorse XDKR00GL Key Reader je profesionální a přenosné zařízení pro identifikaci klíčů. Dokáže rychle a přesně identifikovat klíče od auta (včetně plastových klíčů a hliníkových klíčů). Díky své optické zobrazovací technice, ať už se jedná o plastový klíč, hliníkový klíč s oxidovanou vrstvou nebo poškozený klíč, dokáže čtečka klíčů Xhorse XDKP00GL přesně identifikovat. Především celý proces čtení klíčů trvá jen několik sekund, a proto Xhorse XDKP00GL Key Reader může ušetřit čas a námahu zámečníků po celém světě.

 Zvýrazněte klíčové vlastnosti čtečky klíčů Xhorse XDKP00GL:

  • Čtení klíčů přesněji než pomocí fotografie
  • Přesná a účinná optická identifikace bitů klíčů
  • Identifikujte hliníkové klíče, plastové klíče a kovové klíče
  • Přečtení bitů klíčů trvá jen několik sekund
  • Vyhýbá se zlomení sondy
  • Ovládání Xhorse Mobile APP je snadné
  • Technika optického zobrazování při čtení bitů klíčů
  • Práce s klíčovými řezacími stroji:
     Condor XC-Mini Plus , Dolphin XP-005L , Condor XC-009 , Dolphin XP-005 , Dolphin XP-007 atd.


Funkce čtečky klíčů Xhorse:

Nástroj je extrémně pohodlný a snadno se používá, protože je navržen tak, aby identifikoval klíče prostřednictvím vestavěného optického systému. Uživatelé mohou získat konkrétní klíč pro řezání klíčů přímo prostřednictvím Xhorse APP nebo strojů na řezání klíčů Xhorse. To by mohlo ušetřit mnohem více úsilí a nabídnout jednodušší a optimalizovanější uživatelský zážitek.
Co je to optická zobrazovací technika? Optické zobrazování využívá světlo a speciální vlastnosti fotonů k získání detailních obrazů. Na základě techniky optického zobrazování je Xhorse XDKP00GL Key Reader schopen identifikovat téměř všechny klíče od auta a motocyklu.

Xhorse Key Reader PARAMETRY:

Velikost displeje :  0,91"
Rozlišení :               13 Mpx
transformát e:       8V-20V
Rozměry balení :   231 x 211 x 115 mm
Hmotnost :             850 g
Hrubá hmotnost:   1410g